ÖVRIGT / Diverse / Paraplyställ 11457009
*
nr 1145 7009
Paraplyställ
Emma Gismondi Schweinberger, 'Dedalo' för Studio Artemide, Milano, svart plast, höjd: 33 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 november 2017
kl 20:12:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/10 22:26:59
1
350 kr
5/11 13:59:45
2
400 kr
6/11 13:50:03
3
450 kr
20/11 19:52:48
4
600 kr
20/11 19:55:51
4
600 kr
20/11 20:07:42
3
600 kr
20/11 20:07:42
4
600 kr (Budbetjänt)
20/11 20:07:56
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
20 nov
Retro - 50/60-tal
På vår populära retroauktion med fokus på 50/60-talet samlar vi vackra och spännande designföremål från 1900-talet. Här finns barstolar, bordslampor, burkar, byråar, cocktailglas, fåtöljer, figuriner, ...
Läs mer om Retro - 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hallmöbel hallmöbler milano paraplyställ svart plast
-
8020 Bestick
55 st, Gense, 1950-tal, 29 gafflar, 14 knivar, 12 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:40
-
8240 Bläckställ
Frankrike, porslin och mässing. Längd: 27 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:24
-
8209 Bläckställ
omkring 1900, marmor / mässing, dekor med örn, lej..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:32
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:23
-
8367 Bokstöd
2 st, bemålat trä föreställande Gustav II Adolf me..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:48
-
8366 Bokstöd
Ett par, and i mässing, mahogny. Djup: 13 cm. Höjd..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:48
*
Paraplyställ
Kondition: bruksslitage
Läs om budbetjänten
Läs mer om Retro - 50/60-tal
nr 1145 7009
Paraplyställ
Emma Gismondi Schweinberger, 'Dedalo' för Studio Artemide, Milano, svart plast, höjd: 33 cm
Kondition: bruksslitage
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 20 november 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 28/10 22:26:59 | 1 | 350 kr |
| 5/11 13:59:45 | 2 | 400 kr |
| 6/11 13:50:03 | 3 | 450 kr |
| 20/11 19:52:48 | 4 | 600 kr |
| 20/11 19:55:51 | 4 | 600 kr |
| 20/11 20:07:42 | 3 | 600 kr |
| 20/11 20:07:42 | 4 | 600 kr (Budbetjänt) |
| 20/11 20:07:56 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
20 nov
Retro - 50/60-tal
På vår populära retroauktion med fokus på 50/60-talet samlar vi vackra och spännande designföremål från 1900-talet. Här finns barstolar, bordslampor, burkar, byråar, cocktailglas, fåtöljer, figuriner, ...
Läs mer om Retro - 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: hallmöbel hallmöbler milano paraplyställ svart plast
-
8020 Bestick
55 st, Gense, 1950-tal, 29 gafflar, 14 knivar, 12 ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:40 -
8240 Bläckställ
Frankrike, porslin och mässing. Längd: 27 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:24 -
8209 Bläckställ
omkring 1900, marmor / mässing, dekor med örn, lej..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:32
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:23 -
8367 Bokstöd
2 st, bemålat trä föreställande Gustav II Adolf me..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:48 -
8366 Bokstöd
Ett par, and i mässing, mahogny. Djup: 13 cm. Höjd..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:48



